BLOG

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Blog

 Tuyap Fuar Merkezine Nasıl Gidilir 15May

Tuyap Fuar Merkezine Nasıl Gidilir

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul – Beylikdüzü'nde yer alan ve kurulduğu günden bugüne sayısız fuar ve organizasyona ev sahipliği yapan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, iş dünyasının önemli buluşma noktalarından biridir. Atatürk Havalimanı'na 23 km, yaklaşık olarak yarım saatlik bir sürüş mesafesinde, yer alan fuar merkezi yalnızca ülkemizden değil dünyanın pek çok yerinden iş adamını da konuk etmektedir. Yıl boyunca yoğun bir programa sahip olan fuar çevresinde ise çok sayıda konaklama seçeneği yer alıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi yakınındaki oteller, hem havalimanına kolay ulaşım olanağı sağlaması hem de 19 m gibi kısa bir yürüyüş mesafesi ile merkeze ulaşımın sağlanabiliyor olmasıyla ön plana çıkmaktadır. İş amaçlı şehri ziyaret edecek konuklara fuar merkezine transfer hizmetinde..
Günlük Kiralık Daire Seçenekleri 15May

Günlük Kiralık Daire Seçenekleri

bağcılar genelinde günlük kiralık daire,bağcılar genelinde en ucuz günlük kiralık daire,istanbul genelinde günlük kiralık daire,en ucuz günlük kiralık daire,bağcılar genelinde günlük kiralık rezidans,bağcılar genelinde en ucuz günlük kiralık rezidans,istanbul genelinde günlük kiralık rezidans,en ucuz günlük kiralık rezidans,güneşli genelinde günlük kiralık daire,güneşli genelinde günlük kiralık ,güneşli genelinde günlük kiralık rezidans,güneşli genelinde en uygun günlük kiralık daire,güneşli genelinde en uygun günlük kiralık rezidans,evren mahallesinde günlük kiralık daire,evren mahallesinde günlük kiralık rezidans,bağlar mahallesinde günlük kiralık daire,bağlar mahallesinde günlük kiralık rezidans,günlük kiralık daireler,istanbul genelinde en ucuz kiralık daireler,istanbul genelinde uygun..
İnnovia Günlük Kiralık Daire 5May

İnnovia Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzünde Bulunan innovia sitesinde bulunan dairelerimiz ve beylikdüzünde metrobüs son durakta özyurtlar residencede bulunan lüks dairelermizle yılardır hizmet vermekteyiz.Bölgede çok sayıda sanayinin bulunması ve ayrıca Tuyap Fuar merkezinin olması günlük kiralık evlere rağbeti artırıyor. Beylikdüzünün her geçen gün gelişip büyümesinden dolayı bölgede citdi anlamda otel ihtiyacı doğurmaktadır. Bölgedeki konaklama ihtiyacını karşılayamayan otellere alternatif olarak günlük kiralık evler açığı kapatmaktadır.otellerin fiyatlarının yüksek olmasından dolayı özellikle kıraç mahallesi ve hadımköyde bulunan saniyide çalışan personellerin konaklama ihtiyacınıda yüksek oranda beylikdüzünde günlük kiralık evler karşılamaktadır. Günlük kiralık dairelerin fiyat konusunda otellerden daha ucuz olmas..
Kavaklı Günlük Kiralık Daire 13Nis

Kavaklı Günlük Kiralık Daire

Silivri kavaklı günlük kiralık daire hizmetine başlamış durumdayız.silivri nin en güzel semtlerinden olan kavaklı mahallesi büyümeye devam ediyor.kavaklı mahallesinde otel olmaması büyük sorunlarından  biriydi firma olarak bölgedeki eksikliği gidermek maksadıyla bölgeye hizmet vermek amacıyla kavaklı günlük kiralık ev hizmeti sunuyoruz.merkezi beylikdüzünde olan firmamız mimaroba günlük kiralık, mimar Sinan günlük kiralık, kumburgaz günlük kiralıkdaire,selimpa  günlük kiralık daire ofislerinde açıp şimdide kavaklıda hizmete başladı.Bir sonraki durağımız Ortaköyde günlük kiralık şubemizi açmak olacaktır. İstanbul un bir çok ilçesinde hatta ve hatta bazı ilçelerin mahallerinde de açtığımız dairelerle bölgede güvenilir ve tanınan firma olmayı başarabildik.Birbirinden güzel dairelerimiz de ka..
Beylikdüzü günlük kiralık daireleri Fuarhome'da 8Nis

Beylikdüzü günlük kiralık daireleri Fuarhome'da

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Seçeneklerinizde Sınırsız Hizmet.   Güvenilir konaklama, sınırsız hizmet kalitesi.               Tatil, iş ve gezi nedeni ile konaklama durumlarında, Otel odalarına harcanan tutarlara kıyasla çok daha uygun fiyatlarda Beylikdüzü günlük kiralık ev temini sağlanmaktadır. Hijyenik açıdan titizliğe önem verenler için özel olarak temiz günlük konaklama ihtiyaçlarında Beylikdüzü günlük kiralık ev hizmetleri sunulmaktadır. Stüdyo daireler, talep edilen kişi sayısına göre artan oda sayısı istemek Beylikdüzü günlük kiralık daire arayışı içerisinde olanlara özel olarak rezerve edilir. İstenilen yer konumunda günler öncesinden yapılan rezervasyon ile Beylikdüzü günlük kiralık daire her oda sayısında rezerve edilir.               Kalabalık aile ortamları ile seyahat ..
Auto show tuyap fair 7Nis

Auto show tuyap fair

Istanbul Autoshow 2017-Look closely at the future, offering the opportunity to meet automobile enthusiasts with your future technology at TÜYAP Fair and Congress Center in Beylikdüzü between 21-30 April 2017. Automotive Distributors Association (ODD) will be held at TUYAP Fair and Congress Center Istanbul Autoshow 2017 countdown continues. In addition to the automotive brands operating in Turkey and operating in ODD, companies such as technology, innovation, information, accessories and subsidiary companies, Civil Society Organizations and press organizations are also participating in the "Istanbul Autoshow 2017 -Future Look at" exhibition of today's and future automotive technologies They are taking their places. The doors of İstanbul Autoshow 2017, which will be held at TÜYAP Fair and ..
Tuyap Fuar Merkezi Günlük Kiralık Daire 6Nis

Tuyap Fuar Merkezi Günlük Kiralık Daire

Tuyap fuar merkezi 1979 yılında  Bülent Ünal Tarafından kurulmuştur.Fuar organizasyonları üzerine faaliyet gösteren Tuyap ilk İlk dönemlerde İstanbul spor ve sergi sarayı olarak adlandırılmıştır.  Hızla çoğalan projeler ve sanayinin gelişmesi neticesinde oldukça talep gören bir platform haline gelmiştir.Fuar merkezi ihtiyacının uzun vadede karşılanması uluslararası standartlara ve modern yapıya sahip Tuyap Fuar ve kongre merkezi olaarak beylikdüzünde'ki şimdiki yerinde 1996 yılında faaliyete başlamıştır.120.000 m2 alana sahip bu fuar alanı Türkiyenin en büyük fuar alanıdır. Tuyap Fuar Merkezi İstanbuldan sonra talep üzerine anadolunun sırasıyla Bursa,Konya,Ankara,İzmir,Samsun Ve Diyarbakırda devasa salonlar açmaya devam etmiştir.Yurt içi ve yurt dışı büyük organizasyonlara ev sahipliği yap..
İstanbul Autoshow 2017 21Nis

İstanbul Autoshow 2017

İstanbul Autoshow 2017-Geleceğe Yakından Bakın, 21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde otomobil tutkunlarına geleceğin teknolojileriyle buluşma fırsatı sunuyor.   Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2017 için geri sayım sürüyor. Bugünün ve geleceğin otomobil teknolojilerinin sergileneceği “İstanbul Autoshow 2017-Geleceğe Yakından Bakın”da, Türkiye’de faaliyet gösteren ve ODD bünyesinde yer alan otomotiv markalarının yanı sıra, teknoloji, inovasyon, bilişim, aksesuar ve yan sanayi firmaları, Sivil Toplum Örgütleri ve basın kuruluşları yerlerini alıyor.  21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstan..
Automechanika İstanbul 2017, Uluslararası 6Nis

Automechanika İstanbul 2017, Uluslararası

Fuar kendini yeniliyor: Yeni katılımcılar, yeni ülkeler ve yeni ürün grupları Türkiye’nin ticaret ve finans merkezi İstanbul, bir kez daha otomotiv sektörünün odağında: Otomotiv sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği, İstanbul’da TÜYAP Fuar Merkezi’nde 07-10 Nisan 2016 tarihlerinde kapılarını açıyor. Automechanika İstanbul, bu yıl bir kez daha rekor sayılarla açılış yapıyor: 1.667 katılımcı, 14 salonda toplam 40.516 metrekarede (2014 yılında 34.791 metrekare) yerini alıyor. Yaklaşık 824 katılımcı Türkiye’den, 843 katılımcı ise yurtdışından katılım gösteriyor. "Fuarın ortak organizatörü Messe Frankfurt İstanbul Genel Müdürü Tayfun Yardım bu konuda şunları paylaşıyor; “Automechanika markası, dünyadaki otomotiv tedariki sektörlerinde başarılı fuarlar düzenlemesiyle tanınıyor. Dünyanın dö..
Expomed Eurasia, 24. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz 30Mar

Expomed Eurasia, 24. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz

SAĞLIK PROFESYONELLERİNİN BULUŞMA NOKTASI EXPOMED 24. KEZ KAPILARINI AÇMAK İÇİN GÜN SAYIYOR Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en büyük medikal fuarı olan EXPOMED, 50 ülkeden 1100’ün üzerinde marka ve marka temsilciliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanırken; fuar, sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceği bir platform olarak öne çıkacak.  REED TÜYAP, Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu olan EXPOMED Fuarı’na 24. kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.  Fuar, bu yıl ilk defa üç ana gruba ayrıldıBu yıl 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında kapılarını sektör profesyonellerine ve ziyaretçilerine açacak olan EXPOMED, 4 gün boyunca sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harik..