BLOG

Daily rental house tuyap exhibition center

Blog

 Tuyap Fuar Merkezine Nasıl Gidilir 15May

Tuyap Fuar Merkezine Nasıl Gidilir

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul – Beylikdüzü'nde yer alan ve kurulduğu günden bugüne sayısız fuar ve organizasyona ev sahipliği yapan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, iş dünyasının önemli buluşma noktalarından biridir. Atatürk Havalimanı'na 23 km, yaklaşık olarak yarım saatlik bir sürüş mesafesinde, yer alan fuar merkezi yalnızca ülkemizden değil dünyanın pek çok yerinden iş adamını da konuk etmektedir. Yıl boyunca yoğun bir programa sahip olan fuar çevresinde ise çok sayıda konaklama seçeneği yer alıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi yakınındaki oteller, hem havalimanına kolay ulaşım olanağı sağlaması hem de 19 m gibi kısa bir yürüyüş mesafesi ile merkeze ulaşımın sağlanabiliyor olmasıyla ön plana çıkmaktadır. İş amaçlı şehri ziyaret edecek konuklara fuar merkezine transfer hizmetinde..
Auto show tuyap fair 7Nis

Auto show tuyap fair

Istanbul Autoshow 2017-Look closely at the future, offering the opportunity to meet automobile enthusiasts with your future technology at TÜYAP Fair and Congress Center in Beylikdüzü between 21-30 April 2017. Automotive Distributors Association (ODD) will be held at TUYAP Fair and Congress Center Istanbul Autoshow 2017 countdown continues. In addition to the automotive brands operating in Turkey and operating in ODD, companies such as technology, innovation, information, accessories and subsidiary companies, Civil Society Organizations and press organizations are also participating in the "Istanbul Autoshow 2017 -Future Look at" exhibition of today's and future automotive technologies They are taking their places. The doors of İstanbul Autoshow 2017, which will be held at TÜYAP Fair and ..
Tuyap Fuar Merkezi Günlük Kiralık Daire 6Nis

Tuyap Fuar Merkezi Günlük Kiralık Daire

Tuyap fuar merkezi 1979 yılında  Bülent Ünal Tarafından kurulmuştur.Fuar organizasyonları üzerine faaliyet gösteren Tuyap ilk İlk dönemlerde İstanbul spor ve sergi sarayı olarak adlandırılmıştır.  Hızla çoğalan projeler ve sanayinin gelişmesi neticesinde oldukça talep gören bir platform haline gelmiştir.Fuar merkezi ihtiyacının uzun vadede karşılanması uluslararası standartlara ve modern yapıya sahip Tuyap Fuar ve kongre merkezi olaarak beylikdüzünde'ki şimdiki yerinde 1996 yılında faaliyete başlamıştır.120.000 m2 alana sahip bu fuar alanı Türkiyenin en büyük fuar alanıdır. Tuyap Fuar Merkezi İstanbuldan sonra talep üzerine anadolunun sırasıyla Bursa,Konya,Ankara,İzmir,Samsun Ve Diyarbakırda devasa salonlar açmaya devam etmiştir.Yurt içi ve yurt dışı büyük organizasyonlara ev sahipliği yap..